tstronic-linkedin-team.png

Czy zespół wpływa na sukces firmy EMS?

Zewsząd słyszymy dobre rady na temat odpowiedniego prowadzenia przedsiębiorstwa w obszarze B2B. Jedną z nich jest stworzenie zgranego zespołu, na którym można polegać. Czy to faktycznie pomaga w prowadzeniu firmy EMS?

Nie będziemy zwlekać z odpowiedzią – oczywiście, że tak. W branży EMS (Electronics Manufacturing Services) zespół jest jednym z fundamentów i filarów biznesu. Jednocześnie możemy traktować tutaj zespół dwojako. Po pierwsze jest wewnętrzna drużyna, która współpracuje ze sobą, by osiągać jak najlepsze wyniki. Po drugie praca zespołowa jest u nas rozumiana jako ścisła kooperacja TSTRONIC z klientem, byśmy mogli osiągać wspólne cele.

Możesz się zastanawiać – czemu w ogóle podejmujecie temat team worku? Okazuje się, że zgrana drużynawcale nie jest oczywistością w wielu firmach, szczególnie produkcyjnych. Mocny zespół dostarcza dużo lepsze wyniki, wspiera się nawzajem i potrafi czerpać z dobrych stron każdego z jego członków. W grupie doskonalimy też nasze umiejętności komunikacyjne, pamiętając, że komunikacja polega też na efektywnym słuchaniu innych.

W drużynie dużo łatwiej jest nam pracować na wspólny cel, a z problemami nikt nie musi radzić sobie sam. W EMS, które jest zbudowane na ciągu zależnych od siebie zadań, postawienie na zespół niesamowicie podnosi jakość produktów oraz usługi – w grupie doświadczonych, zaangażowanych osób tkwi prawdziwa wartość i siła.


Grafika dotycząca wartości pracy w grupie