Ludzie są najważniejsi. Brzmi górnolotnie? Nie dla nas! Stworzyliśmy kreatywne środowisko pracy tak, by odpowiadało potrzebom członków naszego zespołu.

Zespół TSTRONIC pod napisem przed wjazdem na teren firmy

Dlaczego warto?

Wiemy, że szczęście i dobry nastrój pracowników wpływają na jakość wykonywanej pracy.

Komfort pracy

Przez komfort pracy rozumiemy nie tylko warunki socjalne miejsca pracy. Dla nas to także stabilność zatrudnienia, elastyczny czas pracy, przyjazna atmosfera i zachowanie work-life-balance. Dodatkowo wiemy, że dzień bez dobrej kawy czy herbaty jest dniem straconym – dlatego na naszych kuchniach mamy ich pod dostatkiem.

Integracja

Wspieramy wszelkie inicjatywy, które mają na celu tworzenie przyjaznej atmosfery pracy, ponieważ chcemy, by każdy czuł się dobrze. Wspólnie gramy do jednej bramki, sportowo i zawodowo. Zależy nam na integracji nie tylko wewnątrz zespołów, ale także na poziomie całej firmy.

Karta Multisport

W TSTRONIC korzystamy z pakietu Karty MultiSport. Chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu, zadbać o kondycję pod okiem wykwalifikowanych trenerów lub poszukać natchnienia, gdy akurat do brak? Dzięki karcie MultiSport masz dostęp do centrów rekreacyjno-sportowych, w skład których wchodzą spa z saunami i jacuzzi, siłownie.

Montaż ręczny na THT

Proces rekrutacji

W TSTRONIC przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.

Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg TSTRONIC, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Etapy rekrutacji

1
aplikacja
2
spotkanie
3
decyzja
4
witamy

Cieszymy się z każdego CV, ale kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na Twoją aplikację postaramy się odpowiedzieć w przeciągu 48h.

W międzyczasie dostaniesz od nas informacje o przebiegu procesu rekrutacji na Twoje stanowisko.

Ty decydujesz, kiedy się z nami spotkasz (ale pamiętaj, rekruter też ma życie po pracy!). Zależy nam na spotkaniu w biurze, jeśli jednak preferujesz Skype – daj znać.

W spotkaniu zazwyczaj uczestniczą rekruter HR oraz rekruter domenowy. Trwa ono nie dłużej niż 1 godzinę (mamy kawę i ciasteczka).

Informację o wyniku rekrutacji, zarówno tę pozytywną, jak i negatywną, przekazujemy telefonicznie do 2 tygodni po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Jesteś jedną nogą w TSTRONIC.

Zapraszamy do nas. Otrzymasz skierowanie na badania. Wypełnisz dokumenty, potrzebne do przygotowania umowy dla Ciebie.

Gratulacje! Właśnie dołączasz do TSTRONIC – Twój zespół i biurko już na Ciebie czekają! Sprawdź też skrzynkę mailową – dostaniesz od nas garść informacji na temat konta domenowego i Twoich pierwszych dni w TSTRONIC.

krok 1/4

Powyższe etapy nie są sztywnym schematem – jeżeli zależy Ci, by proces rekrutacji przebiegał w inny sposób, daj nam znać, a postaramy się uwzględnić Twoje preferencje.

O wyniku procesu rekrutacji staramy się powiadomić wszystkich kandydatów, jeżeli jednak nie dostaniesz od nas odpowiedzi, nie krępuj się i napisz na rekrutacja@tstronic.eu .

Montaż elementów na płytce PCB

Najcześciej zadawane pytania (FAQ)

Montaż ręczny na THT

Praktyki studenckie

Nudne praktyki to pułapka. Nie daj się złapać!

Parzenie kawy i nic nie wnoszące do Twojego życia zadania? To nie u nas! Dołącz do naszego programu i… zostań kapitanem statku kosmicznego! Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić – Twój czas jest na to zbyt cenny!
Jesteś studentem II, III, IV roku studiów pierwszego stopnia lub I roku studiów drugiego stopnia na kierunku elektronika bądź pokrewnym? Sprawdź się w ekstremalnych warunkach i zagraj w grę, w której stawką będzie przepustka do kariery w branży elektronicznej.